// Sherreti

Sherbimet qe ne ju ofrojme

KASKO Sigurimi

Lirohu nga obligimet e vetures
Shto kasko sigurimin, siguro udhetimin tuaj. Sigurimi KASKO perfshin sigurimin e plote te vetures ne rast te demtimeve aksidentale, thyerjen e xhamave, sigurimin nga zjarri, rrufeja dhe vjedhja

Sistemi i Navigimit

Keni humbur?!
Kur rruga te dergon ne nje destinacion te ri, nuk ka kohe per te humbur. Gjeni rrugen, Hotele dhe vende atraktive duke rezervuar Navigacion/GPS.

Shofer

Shijo pamjet nga uleset e pasme
Rezervo shoferin tend privat per udhetimet tuaja. Pushoni duke udhetuar rehatshem me shoferet tane profesionist ne vozitje, ndjehuni te sigurte dhe komod,kerkoni ate qe deshironi te vizitoni gjithmone me buzeqeshje.

Ulse për fëmijë

Komoditeti i femijes tuaj eshte rehatia juaj
Atehere jepi femijes tuaj me shume komoditet dhe rehati duke i rezervuar ulese perkatese per moshen e tij. Sherreti Rent a car sjell ne sherbim ulese femijesh me kosto minimale vetem qe ju te ndjeheni te sigurte.